Relacja ze spotkania 4EU+ na UW

Nauka: warsztaty/szkolenia
Sprawy organizacyjne

5 grudnia studenci, doktoranci i pracownicy UW wzięli udział w spotkaniu poświęconym Sojuszowi 4EU+, który ma status uniwersytetu europejskiego i łączy sześć uczelni badawczych...

Wrzutnia - zwrot książek 24/7

Nauka: biblioteka

W Bibliotece IA działa już całodobowy zwrot książek. WRZUTNIA mieści się na parterze budynku, obok Biblioteki. Zachęcamy do korzystania z nowej opcji po uprzednim zapoznaniu się z zasadami korzystania z wrzutni.

Obowiązkowy kurs dla studentów I roku studiów magisterskich

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Prosimy o zapoznanie się z ważną informacją dotyczącą specjalnego kursu internetowego „Prace dyplomowe w relacji z otoczeniem społeczno-gospodarczym”.

Paid internships at the British Embassy in Warsaw

Nauka: warsztaty/szkolenia

The British Embassy Warsaw welcomes applications from high-performing, motivated individuals who wish to gain professional experience in a dynamic, fast paced working environment, while helping to deliver UK goals in Poland. The Embassy offers a number of internship opportunities each quarter the details of which are set out below:

Linguistics Prague 2020

Nauka: konferencje

We invite graduate students and postdoctoral researchers to the fourth international edition of the conference Linguistics Prague (formerly Lingvistika Praha).

 

The conference takes place at the Faculty of Arts of Charles University in the very center of Prague, Thursday 23 April to Saturday 25 April 2020.

Program MOST dla studentów

Nauka
Sprawy organizacyjne

Osoby zainteresowane podjęciem studiów w innej uczelni w ramach programu MOST w semestrze letnim 2019/2020, zobowiązane są zarejestrować się pomiędzy 31 października a 30 listopada 2019 roku w Internetowej Rejestracji Kandydatów MOST...

http://rownowazni.uw.edu.pl/

Sprawy organizacyjne

Dziś swoją premierę miał główny spot promujący kampanię antydyskryminacyjna "Wszyscy jesteśmy równoważni" w którym członkowie społeczności akademickiej UW mówią jednym głosem, że Uniwersytet Warszawski jest przeciwko wszelkim rodzajom dyskryminacji na uczelni.

UW a nowy Statut

Sprawy organizacyjne

Biuro Prasowe uruchomiło nową stronę - „UW a nowy Statut”. Będą na niej publikowane informacje i materiały (teksty, przewodniki, prezentacje) dotyczące zmian zachodzących na uczelni, które wynikają z przyjęcia przez Senat w czerwcu tego roku nowego Statutu uczelni.

ROWNOWAZNI.UW.EDU.PL

Nauka: warsztaty/szkolenia
Sprawy organizacyjne

rownowazni.uw.edu.pl to równościowa strona uniwersytecka zawierająca kompleksowe i praktyczne informacje na temat dyskryminacji.

Terminy rejestracji

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Terminy rejestracji na zajęcia dla studentów Anglistyki, SFK, MISH studiów stacjonarnych i niestacjonarnych/ wieczorowych I stopnia i II stopnia na semestr zimowy roku akademickiego 2019/20. (NIE DOTYCZY STUDIÓW ZAOCZNYCH)